
Лічильник для дизельного палива і оливи MGE-40
- В наявності
- Код: GS_32350
8 329 ₴
Електронний лічильник MGE 40 призначений для контролю кількості витраченого/перекачаного дизельного палива, а також масел з щільністю до SAE-140. Дана модель відрізняється точністю і в змозі виконувати заміри при різних потоках рідин в межах 2-40 л/хв. Може встановлюватися на насоси, що працюють від живлення 12 або 24 В. Лічильник є шестерним і володіє похибкою розрахунків до +/-0,5%. Модель MGE 40 відображає покази на рідкокристалічному дисплеї високої якості у вигляді 5 цифр: 3 цілі і 2 десяткові. Також є тоталізатор, який не скидається, розрахований на 5-ти значне число. Робочий тиск лічильника для нормального функціонування не повинен перевищувати 50 Бар, а температура експлуатації знаходиться в межах від -10 до +50 градусів. Підрахунок витрати палива ведеться в літрах, пінтах, галонах або квартах, залежно від встановлених налаштувань *
* 1 галон - 4,55 літра; 1 пінта = 0,568; 1 кварта = 2 пінти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gespasa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,5 кг кг |
| Тип рідини | дизель, олива |
| Впускний випускний отвір | 1/2' x 1/2' |
| Впускний випускний отвір | 1/2' x 1/2' |
| Гарантійний термін | 12 міс міс |
| Заборонені рідини | Бензин, гас, вода |
| Заборонені рідини | Бензин, гас, вода |
| Максимальний робочий тиск | 50 барів |
| Похибка лічильника | до 0,5 % |
| Похибка лічильника | до 0,5 % |
| Пропускна спроможність | 2-40 л/хв |
| Пропускна здатність | 2-40 л/хв |
| Робоча температура | -10/+50 С |
| Розмір | 85x60x85 |
| Тип лічильника | Електронний |
| Тип механізму лічильника | овальні шестерні |
| Тип механізму лічильника | овальні шестерні |
| Цифровий рідкокристалічний дісплей | 3 цілих числа і 2 десяткових: " 999,99 " |
| Цифровий рідкокристалічний дисплей | 3 цілих числа і 2 десятичних: "94999,9994" |
- Ціна: 8 329 ₴

